PODŁOGI KRAKÓW
DREWNIANE PODŁOGI NIE MAJĄ DLA NAS TAJEMNIC
DREWNIANE PODŁOGI NIE MAJĄ DLA NAS TAJEMNIC
UKŁADANIE PARKIETU KRAKÓW

 PODŁOGI KRAKÓW , PODŁOGI KRAKÓW, PODŁOGI KRAKÓW


      Montaż parkietu może okazać się wymagający i czasem droższy od samego drewna. Mało kto zdaje sobie sprawę jak wielu działań wymaga, i że może być w związku z tym rozciągnięty w czasie nawet do kilku tygodni. Ułożenie parkietu to złożony proces i musi być przeprowadzony bardzo starannie. To od ułożenia zależy czy podłogą drewnianą będziemy cieszyć się przez długie lata.

Podstawowe czynności to:

·      gruntowanie wylewki

·      ułożenie i przyklejenie podłogi

·      cyklinowanie i szpachlowanie

·      końcowe listwowanie

·      zazwyczaj trzykrotne lakierowanie lub olejowanie

       Koszt materiałów do montażu wynosi zazwyczaj ok. 50% wartości samej posadzki. Może być on różny zależnie od ceny drewna jak również wielkości elementów podłogi (szeroki parkiet oraz długie lite deski potrzebują droższych, silniej spajających klejów). Wysoki koszt chemii do montażu jak i samej usługi - nierzadko dwukrotnie przekracza cenę samego surowca.


      Nasza firma oferuje Państwu położenie podłogi drewnianej z bardzo dużą precyzją i starannością. Nowoczesne materiały, profesjonalny sprzęt parkieciarski, doświadczenie ale i ciągłe pogłębianie wiedzy odnośnie parkietów,  pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancje zadowolenia przez długie lata.
PARKIETY KRAKÓW, PARKIETY, KRAKÓW, PARKIETY KRAKÓW, PARKIETY KRAKÓW, CYKLINOWANIE KRAKÓW, CYKLINOWANIE KRAKÓW, CYKLINOWANIE KRAKÓW, PODŁOGI KRAKÓW, PODŁOGI KRAKÓW, PODŁOGI KRAKÓW, CYKLINOWANIE PARKIETU, CYKLINOWANIE PARKIETU KRAKÓW. 
PODŁOGI KRAKÓWCYKLINOWANIE KRAKÓWUKŁADANIE PARKIETU KRAKÓWKONTAKT Z NAMIREALIZACJE